AMERICAS ARMY - a mnoho iného...

(SGC)

Zbrane AA

Prečítajte si to až po koniec sú tam dvoležité rady

Popis zbraní které používají ozbrojené jednotky americké armády a se kterými se můžete setkat ve hře.

M16A2

Popis autorů:
M16A2 je nejběžněji přidělovaná puška v americké armádě. Lehká, odolná, vždy spolehlivá, dokáže střílet buč poloautomaticky (po jednom), nebo v dávkách po třech střelách.
Dobře se se zbraní obeznamte. Je to nejvšestrannější zbraň, schopná likvidovat cíle jak na větší vzdálenosti tak v setkáních tváří v tvář. Obecně vzato, používej poloautomatickou střelbu když útočíte na větší vzdálenosti, zatímco dávku na blízko.

 

Rady do života:
Autoři opravdu nekecají, pokud si nejste jisti s jinou zbraní, téměř vždy je možnost si vzít M16A2. Zbraň je dobrá především na blízko a na dálku na kemp. Téměř nikdy s ní nikoho nedostanete přes dveře, protože má malý zásobník, ale když máte dost rychlé prsty, dostanete z ní obdivuhodnou kadenci. Na vzdálenosti do 20 metrů není nutné koukat přes mířidla, zbraň je velmi přesná.

M4A1

Popis autorů:
M4A1 je zkrácená verze pušky M16A2, takže disponuje stejnou palebnou silou. Ideální pro bitvy na blízko, M4A1 je perfektní kombinací síly a obratnosti. M4A1 pracuje naprosto stejně jak M16A2. Jediný opravdový rozdíl je v přesnosti kvůli zkrácené hlavni.

 

Rady do života:
Má jediná 3D mířidla, a je rozhodně míň přesná na střední a větší vzdálenosti. S 3D mířidlama se nepředstavitelně špatně drží palba pod jakous takous kontrolou, ale zase to vypadá reálněji. Dobrá na blízko.

Granátomet M203

Popis autorů:
M203-ka je volitelná zbraň. Je instalována pod M16A2 nebo M4A1 a je schopna vystřelit 1 náboj na jedno nabití. Vystřeluje 40mm granát s devastujícím průměrem výbuchu. Protože se granáty aktivují až za letu, M203 je nejúčinnější proti středně až velmi vzdáleným cílům.
Granát musí uletět mezi 15-40 metry než se odjistí a může vybuchnout. Protože granátometčík má pouze 7 granátů, nezkoušejte je použít jako odstřelovací pušku na ničení osamocených cílů na velkou vzdálenost. Místo toho je využijte na zastrašení nepřítele aby se zbytek týmu mohl dostat blíž a odvést svou práci. Při bránění, M203 může být využita na rozdrolení útočníků před tím než se dostanou blízko. Granátomet vyvoláte stiskem "H".

 

Rady do života:
Tady musíme s autory nesouhlasit. Myšlenka zastrašování nepřítele je v principu dobrá, ale spíše se vyplatí oddělat každého na pohled. Je účinnější než odstřelovací puška, a taky mnohem víc ceněná. Jen v málokteré misi máte ale tolik granátů aby jste mohli střílet na slepo, takže si šetřete granáty na jisté zásahy. Dále je dobré vědět kde je pomyslná hranice kdy už je granát aktivován - ty nejlepší střely se dají střílet jen z určitých míst. Je naprosto nepoužitelná v uzavřených prostorech, takže v ty radši čistěte normálně kulkami. Pokud máte M203, fungujete jako normální člen s OBROVSKOU výhodou navíc - tou je zabít někoho i když ho přímo nevidíte (o zeď, o zem, o cokoli). Pokud můžete berte - pokud hraje proti vám, snažte se dostat na blízko.

M249

Popis autorů:
M249 SAW (Squad Automatic Weapon) je zbraní podpůrnou. Je extrémně nepřesná z stoje bez opory. Používá se v leže, s podpůrnou dvounožkou. Používejte SAW k poskytnutí krycí palby aby se váš tým mohl dostat k cíli.
S její velkou kadencí, M249 pomůže udržet nepřítele zalezlého, takže střelci se mohou dostat blíž. Při potyčkách v malých prostorách by měl kulometčík být v podřepu a pomalu postupovat vpřed a zároveň podporovat týmové střelce. M249 by měla střílet v dlouhých dávkách.

 

Rady do života:
Jedna z nejsilnějších zbraní v rukou schopného hráče. Téměř nemusíte přebíjet díky 200 nábojům v zásobníku, a vydrží nepřetržitě střílet zhruba půl minuty. Snažte se držet rozptyl na uzdě, po úvodním kopnutí se téměř ustálí na místě. Na větší vzdálenosti střílejte buč z kleku nebo lehu, přes mířidla, na blízko se hlavně nezapomínejte hýbat, když zůstanete sedět protihráč vás dostane. Protože když soupeř dostane zásah, skočí mu obraz, je velmi důležité se trefit jako první, pak už nemá téměř šanci.

M24

Popis autorů:
M24 je standardní odstřelovací puškou americké armády. Střílí střely ráže 7.62mm. Je lehká, spolehlivá, velmi přesná. Jednoduchý design a parametry jí propůjčují místo nejlepší odstřelovací pušky světa.

 

Rady do života:
Pokud ukořistíte tudle krasavici, musíte mít hlavně trpělivost. Počkat si na ten pravý výstřel a zhodnotit ho. Pokud se třikrát netrefíte, přemístěte se. Na blízko jste nepoužitelní, a nepřítel vás po několika vašich výstřelech stejně odhalí. Najděte si místečko, odhadněte směr příchodu nepřítele, rozložte si nožky a čekejte. A pak mu vytvořte třetí oko.

M82

Popis autorů:
M82 Barrett je poloautomatická odstřelovací puška se zásobníkem na 10 nábojů. Je schopna likvidovat osamocené cíle či vybavení na vzdálenost přes kilometr. Je vybavená 10-ti násobným přiblížením a dvounožkou. Když opravdu potřebujete něco (nebo někoho) polechtat, nic se nevyrovná M82.
M82 je opravdu děrovačka. Její zpětný ráz je tak velký, že musíte vždy znovu zaměřit. Protože je to poloautomat s velkým kalibrem, často se zasekává. Je to rozhodně zbraň především na velké vzdálenosti. Když vystřelí, vytvoří obláček dýmu, který vás obzvlášť ve dne lehko prozradí.

 

Rady do života:
Todle je fakt kalibr. Pokud s ní něco trefíte (což je ale um) tak to má vystaráno. Je schopná vcelku velké kadence, ale jen bez zaměření. Na blízko tedy možno použít jako brokovnici. Na dálku se musíte trefit prvním výstřelem, protože než znovu zaměříte a najdete nepřítele, on se už dávno schová. Jinak se příliš neliší od M24, až na ten obláček - ne že by vás ale prozrazoval příliš často.

M9

Popis autorů:
M9 je pistole kterou disponují ostřelovači jako poslední možnost obrany. Mohou ji mít POUZE ostřelovači (M24, M82, SPR) a nikdy z nich nevypadne.
M9 je lehká, poloautomatická pistole s zásobníkem na 12 nábojů. Je možno ji nabít a nabitou dát do pouzdra.

 

Rady do života:
Při začátku kola ji vyndejte, nabijte a zastrčte, pokud čekáte, že byste se mohli dostat do úzkých. tím ji budete moci vytáhnout asi o vteřinu rychleji, což je rozdíl mezi životem a smrtí. Jinak při střelbě miřte bez zaměření, je velmi přesná a na dálku na kterou má cenu mířit přes mířidla máte odstřelovačku, Schopný hráč vyprázdní zásobník asi za 10 sec, takže trénujte prsty.

SOPMOD M4 Carbine

Popis autorů:
Modifikační kit speciálních jednotek pro karabinu M4 (Special Operations Peculiar Modification => SOPMOD ) je hlavní zbraní všech vojáků speciálních jednotek. Tato zbraň je plně modifikovatelná hráčem pomocí různých příslušenství (modů) které mohou být přidány či odebrány v závislosti na hráčově stylu či typu mise. Karabina M4 Je podobná M16A2, ale je kompaktnější a má skladnou pažbu. Váží 3 a půl kila, vystřeluje náboje o průměru 5,56mm a maximální účinný dostřel na cíl je 500 metrů, na plochu je to 600 metrů.

 

Rady do života:
Jedna z nejlepších a nejoblíbenějších zbraní mezi hráči. Za prvé, připadáte si DRSNĚ. Za druhé, spolu se zbraní dostanete pěkný brejličky a čepičku. No, a pak to taky dobře střílí :)
Příslušenství si vybírejte dle mapy. Pokud víte, že se bude střílet téměř výhradně na vzdálenost 200+, tak pověstná 203 není ideální... A pokud si do takovéto mise vezmete ještě k tomu aimpoint, většinu času budete jen šňupat hlínu. Globálně vzato, aimpoint je dobrý do menších map kde se souboje odehrávají tak do 50 metrů, nad 50 metrů se vyplatí ACOG. Ale i Aimpoint je lepší než Ironsight, pač i když to je nereálné, tak Aimpoint mírně zvětšuje.
Prostě jaký hráč, takové vybavení.

Tlumič je dobrý na blízko pokud chcete někoho přepadnout, ne že by to pomohlo nějak ve střelbě či tak, ten koho se snažíte zabít si vás stejně asi všimne, ale ostatní enemáci neuvidí záblesky vaší střelby po stěnách/zemi/stropě a tudíž můžete v úkrytu zůstat.

Jo, a jediná mapa kde využijete světlici je Recon, ale zvažte zda není lepší si vzít dvounožku...

Special Purpose Rifle (SPR)

Popis autorů:
SPR je hlavní zbraní ostřelovače speciálních jednotek. Je to varianta M16, s možností střelby pouze poloautomaticky určená k ostřelování/likvidaci ostřelovačů. Má dobrý dostřel a přesnost.

 

Rady do života:
Buď ji milujete nebo ji nenávidíte. Vzhledem k tomu, že má stejnou účinnost jako M16 a všechny její varianty, je třeba na zabití 3 rány do těla, což může být vzhledem k její kadenci nepředstavitelně dlouho. Ale vzhledem k přesnosti s dvounožkou se dá úspěšně (s nízkým pingem!) trefovat hlava, což řeší vše. Skvělé na Hospitalu za Ambush, jedna rána kamkoliv z bezpečné vzdálenosti zabije VIP (styl one-shot-one-vip). Jinak na extrémně dlouhé vzdálenosti je dobré spolupracovat s někým kdo má automatickou zbraň - on nepřítele pokropí, nepřítel si lehne, vy ho trefíte do hlavy. Jak prosté milý Watsone.

Pozor dvoležitá rada o jednej zbrani nastavíte si ju nasledovne:

Personal Jacket

V strede nastavíte SET1 a v ňom nasledovné

TOP  -  ACOG 4X

FRONT   -   HEADSHILED

BOTTOM   -   HARRIS BIPOD

BARREL   -   M4QD SUPPRESSOR

Podľa mňa je toto najlepšia kombinácia zbrane v hre

 

Nový příspěvek

roas9_800.jpg

Horná je lepšia na väčšie misie a dolná skôr na menšie

 
SKUSTE URČITE WWW.ZSSR.WGZ.CZ