AMERICAS ARMY - a mnoho iného...

(SGC)

Hlavná Stránka

Späť na hlavnú stránku

 VERZE 2.8.3.1

Novinka

http://blazek-city.myminicity.com/

TATO STRÁNKA JE NEAKTUALIZOVANÁ A NEPRACUJE SE NA NÍ. JESTLI CHCETE POMOCT, TVORIT A PRACOVAT NA NÍ NAPIŠTE NA rastislav.blazek@zoznam.sk

No jo raz k tomu muselo dojsť clan COMANDOSK sa nie rozpadáva ale delí sa na 2 časti (SGC) a nemenovanú časť pričom členovia čo hrajú verziu 2.8.1 idú do (SGC) a tý čo hrajú 2.6 prechádzajú do nemenovanej časti ale to už je ich vec. Takže 2.8.1 prejdite na stránku www.aa-stargate.unas.cz nový web lepší a ešte k tomu sa začínajú tréningy a prvé turnaje. Takže GO GO GO!!!!!!!! Nezmeškajte tréningy.

 

Zaregistrovaťsa môžete tak že prejdete SEM . Ak nieste registrovaný ani v hre môžete sa registrovať na www.americasarmy.com

 

Americas Army je first person shooter, který je plně vyvíjen a podporován americkou armádou. Z toho vyplývá jeho naprostá jedinečnost a realismus - jediné co mu může v tomto směru konkurovat je pouze legendární Operace Flashpoint. Americas Army (dále jen AA) je zcela zdarma a umožní vám vžít se do role běžného amerického vojáka, projít tréninkem, a možná si i získat respekt ostatních jako schopný velitel speciálních jednotek. Seznámíte se s všemi pěchotními zbraněmi, které momentálně americká armáda používá, a ať už si oblíbíte spolehlivou M16, modifikovatelnou M4, kulomet M249 nebo vražedně přesnou M24, vždy se budete spoléhat spíše na mozek než zběsilou akci.

O co tedy v AA jde? Především o realitu. Stejně jako ve skutečnosti budete jedním z členů týmu, budete mít své vlastní úkoly a velitele, popřípadě budete přímo tímto velitelem. AA se snaží o simulaci boje malých jednotek, a daří se mu to skvěle. Jednotka obsahuje vždy velitele, vojáky, zdravotníka a ve většině případů zbraňového specialistu. Vy se můžete stát jedním z nich - pokud dokážete, že na to máte. To je zajištěno systémem výcviků, které můžete podstoupit. Základní výcvik se zbraněmi je povinný. Ale můžete získat i kvalifikaci výsadkáře, v zdravotnickém testu prokázat znalosti z ošetřování raněných nebo prokázat trpělivost a přesnost v odstřelovačském tréninku. Tím Vám pak bude umožněno hrát tyto role při hře více hráčů.

Dejme příklad. Řekněme, že se chcete stát zdravotníkem a podpořit tým nejen kulkami ale sem tam nějakým obvazem. Projdete tedy úspěšně výcvikem pro zdravotníky, a složíte zkoušky. Připojíte se na nějaký server (dejme tomu ve Velké Británii) a zažádáte si o post týmového zdravotníka. Ten je Vám udělen. Nic Vás ale nenutí se jako zdravotník chovat - ale proč by jsme to tedy dělali, když ne proto abychom mohli pomoct? Takže, držíte se trochu zpátky, protože mrtvý zdravotník = neužitečný zdravotník, například kryjete záda svým spoluhráčům... když se ale kamarádi snaží dostat přes velké otevřené prostranství, odněkud se ozve ohlušující rachot - nepřátelské trasírky vám začnou hvízdat kolem uší a celý tým okamžitě zalehává, pár jich je zraněno, jeden bezvládně leží kousek od vás... teč nastává Vaše chvíle. Protože jste šli jako poslední, jste relativně v bezpečí. Hodíte proto dýmovnice, aby jste skryli kamarády v mlze, a ti se s povděkem odplazí zpátky. Vy je zatím kryjete krycí palbou. Když už jsou všichni v bezpečí, slyšíte zdálky volání "MEDIC!". Jednomu z vašich se podařilo dostat na druhou stranu, je ale zle poraněn a je vám jasné, že bez vaší pomoci vykrvácí. Proto poprosíte kamárády o další dýmovnice, oni vám je tam rádi hodí - vždyť já na bráchu, brácha na mě. Pod krytem dýmu přeběhnete na druhou stranu, trochu vás vyděsí když kolem zahvízdají zbloudilé kulky... Na druhé straně ošetříte kamaráda, a protože teč držíte obě strany náměstí, skřípnete toho kulometčíka do kleští a nedáte mu jedinou šanci na přežití. Ano, tak vypadá život v Americas Army.

 

 
SKUSTE URČITE WWW.ZSSR.WGZ.CZ